Hold i Bjerndrup

Vores hold i Bjerndrup er:

Begynderholdet som foregår alle søndage kl. 10.00 (Læs om det her)

Hvalpeholdet som foregår alle søndage kl 10.00 (Læs om det her) 

Snuderne som foregår tirsdag formiddag kl. 9.30-10.30 (Læs om det her)

Bemærk: Holdet kl 10.00 er et mix af begyndere og hvalpe.

Fortsættere og øvede som foregår søndage kl. 11.15

Ekstra hvalpehold om søndagen kl. 8.45.00 (Læs mere om det her)  (PT NEDLAGT)

Legestue den første lørdag i hver måned (Læs om det her) PT NEDLAGT PÅ UBESTEMT TID

Der er altid plads på vores hold  og alle hunde af alle racer er hjerteligt velkomne. Vi stiler efter at det bliver et hyggeligt sted at være sammen med andre der har samme interesse og være sammen om en dejlig sund indlæring for vores hund.

LØBENDE OPSTART af hundetræning, så du starter når det passer bedst ind i DIT program.

Man kan tilmelde sig til vores hold i Bjerndrup på vores tilmeldingsblanket online eller på tlf 22 38 49 39. Der oprettes og ændres på holdene løbende, så hold dig underrettet her på siden om tidspunkterne.

OBS: IKKE TRÆNINGSDAGE (KLIK HER)